1.
SalesDrive CRM SalesDrive CRM
http://https://salesdrive.com.ua/ - Київ - 24/09/2018
CRM-система SalesDrive для малого бізнесу. Воронка продаж, телефонія, заявки з сайту, емейл, SMS, рекламні кампанії. Зручне налаштування CRM SalesDrive для вашого бізнесу.
2.
Автоматичні дзвінки абонентам | CRM KRUSHER Автоматичні дзвінки абонентам | CRM KRUSHER
http://krusher.biz - Київ - 23/11/2017
Автоматичні дзвінки абонентам дозволяє зв'язатися з клієнтами/партнерам/боржниками/друзями в найкоротші терміни. Сповіщати можна через: дзвінок/СМС/Viber
3.
E-DOC - сервіс електронного документообігу E-DOC - сервіс електронного документообігу
http://edoc.com.ua/ - Київ - 20/04/2016
Сервіс E-DOC допомагає оптимізувати процес документообігу в компанії. Даний сервіс був створений для впровадження в роботу компаній і приватних підприємців системи електронного обміну документами: юридичними, фінансовими, комерційними.
4.
Бухгалтерський Розумний Модуль Бухгалтерський Розумний Модуль
http://buhgalter.ua - Київ - 25/06/2013
БУМ - електронний продукт для кожного українського бухгалтера від компанії "ЛІГА:ЗАКОН", який допомагає легко і просто отримувати готові компетентні відповіді на актуальні бухгалтерські питання.
5.
OntargIT - Gold Microsoft Partner, ERP компетенція, впровадження Microsoft Dynamics AX OntargIT - Gold Microsoft Partner, ERP компетенція, впровадження Microsoft Dynamics AX
http://www.ontargit.com - Київ - 27/09/2011
Компанія OntargIT працює у сфері інформаційних технологій для ефективності бізнесу та фокусується на побудові рішень на базі (і наданні послуг у відношенні) системи управління підприємством Microsoft Dynamics AX.
6.
Програма для нотаріуса Програма для нотаріуса
http://www.notaram.com/ - Київ - 22/09/2011
Відмінки. Зразки докуменітв. автоматизація створення документів.
7.
8.
Softinventive Lab Inc. Softinventive Lab Inc.
http://www.softinventive.com.ua - Київ - 22/09/2011
Компанія Softinventive Lab спеціалізується на розробці мережевого програмного забезпечення. Ми пропонуємо передові рішення, які допомагають компаніям зменшити рутинну роботу, пов'язану з обліком програмного та апаратного забезпечення в мережі.
9.
10.

Сторінки:   (← Crtl) попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 наступна(Crtl →)
Сортування:   за рейтингом за датою