1.
Компанія "Адоніс" Компанія "Адоніс"
http://kran.com.ua/ - Київ
Послуги з технічної експертизи, ринкової експертної оцінки; продаж залізничного устаткування і залізничного транспорту (кранів). Відомості про компанію, послуги.
2.
Компания "Світ підшипників" Компания "Світ підшипників"
http://getman.kiev.ua/ - Київ
Продаж підшипників для промислової і сільськогосподарської техніки, для вузлів і агрегатів вантажних і легкових автомобілів, мотоциклів. Типи підшипників, позначення, виробники.
3.
Турбо дизель центр Турбо дизель центр
http://www.turbine.com.ua/ - Київ
Відновлення і ремонт турбін, компресорів, плунжерних пар паливних насосів високого тиску. Ремонт нафтопромислового устаткування, теплоходів, тепловозів.
4.
ВКФ "ТурбоЛідер" ВКФ "ТурбоЛідер"
http://www.turbolider.com.ua - Київ
Виготовлення турбокомпресорів для імпортної і вітчизняної техніки. Ремонт всіх видів турбокомпресорів для двигунів внутрішнього згорання автотракторної і спецтехніки.
5.
6.
Група компаній "КТД" Група компаній "КТД"
http://www.ktd.com.ua/ - Київ
Виробництво та продаж (зокрема на експорт) деталей циліндро-поршневої групи для дізельних двигунів сільськогосподарської, автотракторної та спецтехніки, упаковки для деталей.
7.
Компанія "Магістраль-Південь" Компанія "Магістраль-Південь"
http://magistral-yug.com - Київ
Ремонт тепловозів (серії ТГМ-4, ТГМ-6, ТЕМ-2), дизелів (Д-211, Д-49, Д-50), гидропередач УГП 1200/750.
8.
М-Сервіс М-Сервіс
http://mservice.7910.org - Київ
Авиационные материалы по самым низким ценам в Киеве. Подробнее тут: mservice.7910.org Авиационная фанера БС-1. Изготавливается следующих форматов: 1525х1525. Толщины: 0,4; 0,6; 0,8; 1; 1,2; 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8; 10 мм. Метизы: